אודות

הומיס – פשוט, זול ובטוח

מחירי הדירות בישראל גבוהים מדי לרובנו. החלום של דירה משלנו הלך והתרחק בשנים האחרונות. הפער בין הרצונות והצרכים המשפחתיים לבין היכולת הפיננסית הממוצעת בישראל מוביל רבים מאתנו לפשרות כואבות. בהיעדר יכולת להוזיל את עלויות המגורים, נאלצים רבים מאיתנו לגנוז את חלום רכישת הדירה, או לחילופין להתפשר בנושאים משמעותיים בעת קבלת ההחלטה, דוגמת – סביבת המגורים, הקירבה למקומות העבודה או איכות מערכת החינוך.

האם הפשרה הזו באמת הכרחית?
מתברר שלא. קבוצת רוכשים חברתית מהווה פתרון פשוט, זול ובטוח.

כמה מילים על קבוצת רוכשים חברתית

כמה מילים על קבוצת רוכשים חברתית

כרוכשי דירות מצאנו עצמנו נתקלים בקשיים בתהליך רכישת הדירה. בעקבות כך, ותוך שימוש בניסיון וביכולות שרכשנו בתחומי הנדל"ן והשיווק, גיבשנו פתרון פשוט ויעיל ביותר: Homies – קבוצת רוכשים חברתית. הרעיון הוא פשוט: כאשר אנו כרוכשים מתאגדים לקבוצה שיודעת לנצל את כוח הקנייה שלה בצורה המיטבית, אנו משיגים תנאים טובים יותר מכל צורת רכישה אחרת. הסיבה היא שהקבוצה מספקת למוכר "רשת בטחון" כלכלית, ומאפשרת לו למכור לנו במחירים נמוכים הרבה יותר. היגיון זה נכון לא רק בתחום הדיור, אלא בכל תחום צרכני, ובכל מצב שוק. 

Homies מעניקה כלים חברתיים שבעזרתם הופכת רכישת דירות קבוצתית לזמינה ופשוטה מאי פעם. כלים אלה מאפשרים לכם לאתר, ליצור קשר, ולהתאגד בקלות רבה, עם אנשים בעלי צרכים דומים לשלכם, ועל ידי כך להקים ולהוציא אל הפועל קנייה חברתית לרכישת דירה.
כמה מילים על קבוצת רוכשים חברתית

מי מאחורי המיזם?

Homies הוקמה ומנוהלת על ידי ידידיה מגני ורודריגו בצלאל, חברים מילדות, בעלי ניסיון בתחום הנדל"ן ובגיבוש קבוצות רוכשים, וכן בעלי רקע משפטי בתחום הנדל"ן והמקרקעין.

Homies מקושרת היטב עם יזמים וקבלנים בכירים בתחום הנדל"ן, ובעלת גב כלכלי ושיווקי איתן. פעילותה של החברה מתמקדת בהתקשרויות עם חברות וקבלנים מוכרים ובעלי יכולות מוכחות, ומלווה על ידי בנק מזרחי-טפחות ומשרד עו"ד יואב לוי ושות'.

חזון החברה הוא להוביל לשינוי באופי רכישת הדיור למגורים בישראל: מרכישות פרטניות המשאירות את הקונה בעמדת נחיתות – לרכישה באמצעות התאגדויות חברתיות וחיזוק האינטרס של הקונים. המטרה היא להפוך הליך מתיש, מעורר חשש ומלווה במידה רבה בחוסר וודאות – לחוויה פשוטה, שקופה, חברתית, ונגישה לכל אחד מאתנו.

בפורטל זה תמצאו את שלל הכלים שפיתחנו לטובת יישום החזון.

מתוך הבנת החשיבות של התפתחות כלי זה בנוף הנדל"ן בישראל, אנו ב-Homies מאפשרים גם לקבוצות רוכשים עצמאיות שימוש חופשי בפורטל ובארגז הכלים אותו פיתחנו, על מנת להקל על תהליך ההתאגדות, ולקרב אליהם את מימוש החלום.

אנו מאחלים לכם הנאה מרבית בתהליך רכישת הדירה!