שאלות ותשובות

כרוכשי דירות מצאנו עצמנו נתקלים בקשיים בתהליך רכישת הדירה. בעקבות כך, ותוך שימוש בניסיון וביכולות שרכשנו בתחומי הנדל"ן והשיווק, גיבשנו פתרון פשוט ויעיל ביותר – קבוצת רוכשים חברתית.

הרעיון הוא פשוט: כאשר אנו כרוכשים מתאגדים לכדי קבוצה שיודעת לנצל את כוח הקנייה שלה בצורה המיטבית, אנו משיגים תנאים טובים יותר מכל צורת רכישה אחרת. הסיבה היא שהקבוצה מספקת למוכר "רשת בטחון" כלכלית, ומאפשרת לו למכור לנו הרבה יותר בזול. היגיון כזה נכון בכל תחום צרכני כולל תחום הדיור, ובכל מצב שוק.

הכלים שפיתחנו ב-Homies מאפשרים לנו, הקונים, להתאחד ולנצל את כוח הקנייה המשמעותי שניצור, להוזלה דרמטית של עלויות רכישת הדירה. כל מה שאתה צריך לעשות הוא להירשם לאתר, בחינם וללא התחייבות, ולהצטרף לקבוצה המתאימה לך. במידה ולא מצאת אחת כזו – תוכל לפתוח קבוצה חדשה שתענה על צרכיך. ביכולתך גם לקדם את הקבוצה ולהתקרב בצעד נוסף אל הדירה, על ידי צירוף חברים נוספים.

• זול – עד 20% חיסכון ישיר ממחיר הדירה, מעל מאתיים אלף שקלים בדירה ממוצעת. ובנוסף, חיסכון עקיף שעשוי להגיע למאות אלפי שקלים, בצורה של – הורדת מס רכישה, ייעוץ, בדיקות מקדימות ועוד, כאשר בחלק מהמקרים יהיו גם הטבות בליווי הבנקאי. כמו כן, הקבוצה יכולה להשתמש בכוח הקנייה לשם שיפור המפרט הטכני, ולהישגים מול ספקים נוספים (דוגמת מטבחים, מעצבים, יועצים מקצועיים וכדומה).

כדאי לשתף עם חברינו כדי להרוויח כסף ולהגדיל את כוחה של הקבוצה.
שיתוף הקבוצות באמצעות האייקונים המופיעים בדפי הקבוצות באתר ונראים בצורה הבאה

הרשת החברתית שלנו

רכישות קבוצתיות מצליחות מאוד בכל העולם בתחומים צרכניים רבים. עם זאת בתחום רכישת הדירות פוטנציאל זה לא מומש עדיין. הסיבה לכך הייתה שרכישת דירה – בשונה מקניית מוצרי צריכה למשל – הינה "גדולה מדי", חד-פעמית לרובנו, ובעלת מאפיינים ושיקולים אישיים.

לא מצאת קבוצת רוכשים המתאימה לך? פתח קבוצה משלך! אנו ב-HOMies מאמינים כי אתה, הרוכש, הוא זה שצריך להחליט היכן ירכוש דירה – ולכן נותנים לך את האפשרות לבחור את סביבת המגורים המועדפת עליך. כל השאר, עלינו. אהבת את רעיון קבוצת הרוכשים אך לא מצאת פרויקט שמתאים לך? . HOMies תעניק לך את המעטפת המקצועית והמשפטית, ותסייע בגיוס רוכשים עתידיים נוספים לקבוצה

החשש לצאת פראיירים, השאיפה למחיר הכי משתלם והצורך להוכיח לחברים ש"עשינו אחלה דיל"–הן רק כמה מהסיבות הפסיכולוגיות שמושכות יותר ויותר להצטרף לקבוצות רוכשים

כל אחד חולם על רכישת בית משלו, ואם אפשר, אז שיהיה במחיר מצוין. קבוצות רוכשים חברתיות עונות בדיוק על הצרכים האלה, ולראייה – כמות המתעניינים ורוכשי הדירות באמצעותן הולכת וגוברת.

כשהתחלתם לחפש דירה לקנייה, נתקלתם ודאי במילים "קבוצות רכישה" ו"קבוצות רוכשים". מה המשמעות של כל אחת מהקבוצות ומה ההבדלים? ובעיקר: מה משתלם לכם יותר? מדריך עד לא מזמן, כשרצינו לקנות דירה חדשה יכולנו לקנות אותה רק דרך הקבלן. מי שידע להתמקח הצליח לקבל הנחה של כמה שקלים, ומי שלא – גם "בלע את החוזה" וגם הרגיש קצת פראייר.

תחום הנדל"ן בישראל רושם האטה נוספת וכעת כדאי לענות על שאלת מיליון השקלים: מדוע מומלץ לשקול רכישת דירה – ומדוע דווקא עכשיו? רכישת דירה היא צעד נבון הן מבחינה כלכלית והן מבחינת הבטחת איכות החיים הצפויה. לאלה המתלבטים על קניית דירה, כלל לא בטוח שעדיף לקנות. אך לכל מי שרציני בכוונותיו לקנות דירה – עכשיו הזמן. אם ניקח כדוגמה דירה שכורה, בשקלול ארוך טווח של תשלומי השכירות ועליית ערך הדירה, רכישת דירה משתלמת יותר משכירות.

לקבוצת רוכשים כוח קנייה משמעותי מאוד, בזכותו נהנים החברים בה מהנחה משמעותית על מחיר הדירה. איך זה עובד ומדוע משתלם לקבלן למכור לקבוצת רוכשים? ההנחות הגדולות להן זוכים חברי קבוצות רוכשים מצליחות להפתיע בכל פעם מחדש גם את מומחי הנדל"ן, שכבר ראו ושמעו הכל. טווח ההנחות נע החל מ-80 אלף שקלים לדירה וכלה ב-200 אלף שקלים. לדרך בה מקבלת הקבוצה הנחה ולרווח הישיר של הקבלן ממכירת דירות לקבוצת רוכשים, קיימים מספר היבטים. כאשר קבלן מקים פרויקט מגורים, מעורבות בתהליך שלוש שאלות מהותיות המשפיעות מאוד על כדאיות המיזם: